is alternatiwe
Pridaj návrh Pravidlá a ceny Ako pripraviť návrh

Ako pripraviť návrh

1. Nakreslenie návrhu

Na tvorbu návrhu odporúčame použiť programy ako Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Affinity Photo, Affinity designer alebo Corel Draw. Uisti sa, že návrh, ktorý vytvoríš bude v minimálnom rozlíšení 300 dpi a jeho veľkosť bude približne taká, ako v reálnej tlači.

Obrázok s tvojim návrhom a jeho umiestnenie na tričku by malo byť v RGB farbách. Návrh určený do tlače využíva CMYK alebo farby PANTONE.

Pozri si naše blogy. Nájdeš tam množstvo informácii, ktoré ti pomôžu pri tvorbe návrhu.

2. Prihláseie návrhu

Na prihlásenie návrhu použi prihlasovací formulár.

Prosíme ťa, aby si nesťahoval obrázky z internetu, na ktoré nemáš licenciu. Takéto návrhy nie sú z našej strany žiaduce. Šanca, že obrázok, ktorý stiahneš z internetu podlieha autorskému zákonu je veľká, a preto stiahnuť ho a použiť ako vlastný, je striktne zakázané. Ak budeme mať podozrenie, že návrh nie je originál a patrí niekomu inému, bude tiež odmietnutý.

Ako pridať návrh?

1. Nakresli originálny návrh a ulož ho vo formáte png alebo jpg, najmenej 800 x 800 a 72dpi.

2. Aby si mohol pridať návrh, je potrebné aby si sa zaregistroval alebo prihlásil.

3. Nezabudni vyplniť všetky potrebné údaje.


Súvisiace blogy

Čo je ©opyright?
Farba
Ako funguje sieťotlač
Kompozícia, hĺbka, štýl a štruktúra

ďalšie >>


Podklady, ktoré sa ti môžu hodiť

Šablóna trička vo všetkých farbách v Ai
Šablóna trička vo všetkých farbách v PsdSPOJ SA S NAŠOU KOMUNITOU

BLOG

31.01.2013 15:40

Rozhovor s Radom Repickým

Rado Repický je výtvarník oddaný umeniu celým srdcom a dušou. Charakterizuje ho ľahkosť v prístupe k tvorbe, už počas školy bolo jeho krédom, že "talent snahou nenahradíš". Prinášame vám s ním rozhovor v ktorom sa rozrozprával o svojej tvorbe a živote.

Viac >>

 

19.01.2018 09:38

Ako funguje sieťotlač

História sieťotlače siaha hloboko niekoľko storočí späť do Číny. Sietotlač vo výtvarnom umení najviac preslávil pop artový umelec Andy Warhol. Napriek tomu že sieťotlač je grafická technika, využíva sa hlavne ako priemyselná technológia.

Viac >>

MÁŠ DOBRÝ NÁPAD NA TRIČKO?

Pridať návrh

YAXPLUS ONLINE

newsletter

KONTAKT

SK:+421 911 806 221
info@yaxplus.com
všetky údaje

TatraPay
PayPal Diners club
Discover Maestro MasterCard Visa Electron Visa


ČO JE YAXPLUS?

Yaxplus má ambíciu inšpirovať ľudí, aby tvorili unikátne a kreatívne návrhy na tričkách. Vytvára priestor pre tvorivé osobnosti na prezentáciu a podporuje umeleckú komunitu. Staň sa súčasťou našej umeleckej komunity a nos tričko s tvojim obľúbeným návrhom. Nakupuj, hlasuj a objavuj originálne tričká.


MÁŠ SKVELÝ NÁVRH NA TRIČKO?

Autor najlepšieho návrhu má šancu priebežne počas roka vyhrať 80 €. Stačí ak zaradíš svoj návrh do hlasovania. Ak vyhráš, získaš odmenu a tiež možnosť prezentovať sa na našej stránke.


PRIPOJ SA K NAŠEJ KOMUNITE

Pripoj sa ku komunite a zahlasuj za svoj návrh, ktorý sa ti páči. Zároveň ťa budeme nadšene informovať o nových návrhoch a špeciálných ponukách.