is alternatiwe

Naspäť na zoznam umelcov
Maroš Obšivan
mr. maroš

Je vyštudovaný výtvarník, absolvoval ŠÚV v Kremnici, odbor rytectvo a neskôr pokračoval v štúdiu na FUTU Košice, ateliér súčasného obrazu "maľba" u doc. Adama Szentpéteryho, akad. mal., a ateliér grafiky a experimentálnej tvorby u prof. Rudolfa Sikoru. Vo svojej tvorbe inklinuje ku geometrii. V súčasnosti sa venuje predovšetkým technológii sieťotlače. V minulosti aktívne formoval SK graffiti subkultúru od roku1995 až do roku 2004, pričom namaľoval niekoľko stoviek graffiti malieb vo všetkých jeho formách po celéj Európe. V menšom sa angažoval aj v streetarte. Je vášnivy nadšenec sieťotlače.

Personálne linky a kontakt:
www.yax.sk
mr.maros@gmail.com

     Pridané 07.09.2014 Nakupuj I love..pocket
od mr. maroš
Pridané 11.05.2014 Nakupuj 60`s
od mr. maroš
Pridané 11.05.2014 Nakupuj 80`s
od mr. maroš
Pridané 10.11.2013 Nakupuj SPACE ...
od mr. maroš
Pridané 12.06.2012 Nakupuj Promile optotyp
od mr. maroš


SPOJ SA S NAŠOU KOMUNITOU

BLOG

31.01.2013 15:40

Rozhovor s Radom Repickým

Rado Repický je výtvarník oddaný umeniu celým srdcom a dušou. Charakterizuje ho ľahkosť v prístupe k tvorbe, už počas školy bolo jeho krédom, že "talent snahou nenahradíš". Prinášame vám s ním rozhovor v ktorom sa rozrozprával o svojej tvorbe a živote.

Viac >>

 

19.01.2018 09:38

Ako funguje sieťotlač

História sieťotlače siaha hloboko niekoľko storočí späť do Číny. Sietotlač vo výtvarnom umení najviac preslávil pop artový umelec Andy Warhol. Napriek tomu že sieťotlač je grafická technika, využíva sa hlavne ako priemyselná technológia.

Viac >>

MÁŠ DOBRÝ NÁPAD NA TRIČKO?

Pridať návrh

YAXPLUS ONLINE

newsletter

KONTAKT

SK:+421 911 806 221
info@yaxplus.com
všetky údaje

TatraPay
PayPal Diners club
Discover Maestro MasterCard Visa Electron Visa


ČO JE YAXPLUS?

Yaxplus má ambíciu inšpirovať ľudí, aby tvorili unikátne a kreatívne návrhy na tričkách. Vytvára priestor pre tvorivé osobnosti na prezentáciu a podporuje umeleckú komunitu. Staň sa súčasťou našej umeleckej komunity a nos tričko s tvojim obľúbeným návrhom. Nakupuj, hlasuj a objavuj originálne tričká.


MÁŠ SKVELÝ NÁVRH NA TRIČKO?

Autor najlepšieho návrhu má šancu priebežne počas roka vyhrať 80 €. Stačí ak zaradíš svoj návrh do hlasovania. Ak vyhráš, získaš odmenu a tiež možnosť prezentovať sa na našej stránke.


PRIPOJ SA K NAŠEJ KOMUNITE

Pripoj sa ku komunite a zahlasuj za svoj návrh, ktorý sa ti páči. Zároveň ťa budeme nadšene informovať o nových návrhoch a špeciálných ponukách.