is alternatiwe

Obchodné podmienky Veľkosti tričiek Ako nakupovať Často kladené otázky Doručovanie Podmienky súťaže O nás Kvalita našich tričiek Kamenné obchody Kontakt

Doručovanie

map_shiping_yaxplus.png

Doručovanie objednaných tričiek v rámci Slovenska sa uskutočňuje prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s., preto kupujúci zo Slovenska si môže vybrať okrem platby bankovým prevodom, Tatra Pay a PayPal aj platbu dobierkou.

Do Českej republiky, do štátov EÚ a do ďalších štátov Sveta sa objednaný tovar bude  zasielať Slovenskou poštou, a.s., ale platba za objednané tričká je možná iba prostredníctvom bankového prevodu a Paypal.

Tričká sú balené do originálnch hnedých kartonových krabičiek s etiketou. Vaše tričko vám príde domov zabalené ako kvalitné víno.

Ceny poštovného, vrátane balného:

 Druh - krajina / Tričko - 1ks  Tričko - 1ks
 Doporučený List 1. Trieda Slovensko  1,65 EUR
 Doporučený List 1. Trieda Slovensko - dobierka  2,45 EUR
 Doporučený List 1. Trieda Česká Republika  4,30 EUR
 Doporučený List 1. Trieda Európa  5,50 EUR
 Doporučený List 1. Trieda ostatný Svet  7,90 EUR


 

 

 

 

 

 Jedna samostatna zásielka obsahuje maximálny počet 4 ks tričiek, objednávka nad 4 ks tričiek sa účtuje ako ďalšia samostatná zásielka.SPOJ SA S NAŠOU KOMUNITOU

BLOG

31.01.2013 15:40

Rozhovor s Radom Repickým

Rado Repický je výtvarník oddaný umeniu celým srdcom a dušou. Charakterizuje ho ľahkosť v prístupe k tvorbe, už počas školy bolo jeho krédom, že "talent snahou nenahradíš". Prinášame vám s ním rozhovor v ktorom sa rozrozprával o svojej tvorbe a živote.

Viac >>

 

19.01.2018 09:38

Ako funguje sieťotlač

História sieťotlače siaha hloboko niekoľko storočí späť do Číny. Sietotlač vo výtvarnom umení najviac preslávil pop artový umelec Andy Warhol. Napriek tomu že sieťotlač je grafická technika, využíva sa hlavne ako priemyselná technológia.

Viac >>

MÁŠ DOBRÝ NÁPAD NA TRIČKO?

Pridať návrh

YAXPLUS ONLINE

newsletter

KONTAKT

SK:+421 911 806 221
info@yaxplus.com
všetky údaje

TatraPay
PayPal Diners club
Discover Maestro MasterCard Visa Electron Visa


ČO JE YAXPLUS?

Yaxplus má ambíciu inšpirovať ľudí, aby tvorili unikátne a kreatívne návrhy na tričkách. Vytvára priestor pre tvorivé osobnosti na prezentáciu a podporuje umeleckú komunitu. Staň sa súčasťou našej umeleckej komunity a nos tričko s tvojim obľúbeným návrhom. Nakupuj, hlasuj a objavuj originálne tričká.


MÁŠ SKVELÝ NÁVRH NA TRIČKO?

Autor najlepšieho návrhu má šancu priebežne počas roka vyhrať 80 €. Stačí ak zaradíš svoj návrh do hlasovania. Ak vyhráš, získaš odmenu a tiež možnosť prezentovať sa na našej stránke.


PRIPOJ SA K NAŠEJ KOMUNITE

Pripoj sa ku komunite a zahlasuj za svoj návrh, ktorý sa ti páči. Zároveň ťa budeme nadšene informovať o nových návrhoch a špeciálných ponukách.