is alternatiwe

Obchodné podmienky Veľkosti tričiek Ako nakupovať Často kladené otázky Doručovanie Podmienky súťaže O nás Kvalita našich tričiek Kamenné obchody Kontakt

O nás

Čo je yaxplus?

Yaxplus má ambíciu inšpirovať ľudí, aby tvorili unikátne a kreatívne návrhy na tričkách. Vytvára  priestor pre tvorivé osobnosti na prezentáciu a podporuje umeleckú komunitu

Za projektom yaxplus stoja Jana TkáčikováMaroš Obšivan, ale za mnohé dobré rady ohľadom spravovania tohto projektu vďačíme okruhu našich kamarátov – odborníkov z rozličných “brandží“.

Myšlienka vytvoriť takýto projekt vznikla v našich hlavách už v roku 2006, kedy sme sa začali venovať sieťotlači. Serigrafia alebo sieťotlač je skvelá priemyselná a grafická technika, ktorá nás naplno očarila a pohltila.
Táto naša vášeň pre sieťotlač nás doviedla k založeniu yax ateliéru, ktorého hlavnou činnosťou je poskytovanie sieťotlačových služieb a zabezpečovanie “full brandingu“, teda  kompletnej výroby značky pre zákaznika.
Počas existencie yax ateliéru sa nám ozvalo veľa mladých ľudí so zaujímavými grafickými návrhmi, ktorí si chceli vytvoriť vlastnú značku oblečenia, ale bohužial nemali na to dostatok finančných prostriedkov.
Uvedomili sme si, že teraz nastal správny čas pomôcť týmto ľuďom realizovať ich návrhy v našom yax ateliéri.

K názvu yax sme teda pridali slovo plus ako symbol spolupráce s autormi návrhov a vznikol projekt yaxplus.com

Výroba každého trička pod značkou yaxplus je domyslená do najmenšieho detailu, všetky sú rovnako kvalitné, ale každé je jedinečné vďaka originálnym návrhom od rozličných autorov.
Visačka yaxplus, ktorá je našitá na každom tričku vám garantuje stále rovnakú kvalitu a jedinečnosť.  Každé tričko je zabalené v špeciálne navrhnutej kartónovej krabičke s etiketou, aby sme vám sprostredkovali čo najväčší zážitok z kúpy tričiek yaxplus.
 
Veríme, že si naše tričká obľúbite a ich kúpou podporíte kreatívnych ľudí, ktorí svoje návrhy tvoria s veľkou láskou a nadšením.

Ak by ste nám radi napísali, kontaktujte nás prosím prostredníctvom mailu info@yaxplus.com

Pre záujemcov o individuálnu spoluprácu ako sú organizácie, občianské združenia apod., nás prosím kontaktujte prostredníctvom mailu featuring@yaxplus.comSPOJ SA S NAŠOU KOMUNITOU

BLOG

31.01.2013 15:40

Rozhovor s Radom Repickým

Rado Repický je výtvarník oddaný umeniu celým srdcom a dušou. Charakterizuje ho ľahkosť v prístupe k tvorbe, už počas školy bolo jeho krédom, že "talent snahou nenahradíš". Prinášame vám s ním rozhovor v ktorom sa rozrozprával o svojej tvorbe a živote.

Viac >>

 

19.01.2018 09:38

Ako funguje sieťotlač

História sieťotlače siaha hloboko niekoľko storočí späť do Číny. Sietotlač vo výtvarnom umení najviac preslávil pop artový umelec Andy Warhol. Napriek tomu že sieťotlač je grafická technika, využíva sa hlavne ako priemyselná technológia.

Viac >>

MÁŠ DOBRÝ NÁPAD NA TRIČKO?

Pridať návrh

YAXPLUS ONLINE

newsletter

KONTAKT

SK:+421 911 806 221
info@yaxplus.com
všetky údaje

TatraPay
PayPal Diners club
Discover Maestro MasterCard Visa Electron Visa


ČO JE YAXPLUS?

Yaxplus má ambíciu inšpirovať ľudí, aby tvorili unikátne a kreatívne návrhy na tričkách. Vytvára priestor pre tvorivé osobnosti na prezentáciu a podporuje umeleckú komunitu. Staň sa súčasťou našej umeleckej komunity a nos tričko s tvojim obľúbeným návrhom. Nakupuj, hlasuj a objavuj originálne tričká.


MÁŠ SKVELÝ NÁVRH NA TRIČKO?

Autor najlepšieho návrhu má šancu priebežne počas roka vyhrať 80 €. Stačí ak zaradíš svoj návrh do hlasovania. Ak vyhráš, získaš odmenu a tiež možnosť prezentovať sa na našej stránke.


PRIPOJ SA K NAŠEJ KOMUNITE

Pripoj sa ku komunite a zahlasuj za svoj návrh, ktorý sa ti páči. Zároveň ťa budeme nadšene informovať o nových návrhoch a špeciálných ponukách.