is alternatiwe

Umelci

Všetci | A B D L M P R S W
ajlávmjuzik

[ilovemusic] je hudobné vydavateľstvo, ktoré od roku 2008 podporuje muzikantov a netradičné počiny. Blízke prepojenie na značku ArtAttack je čisto "náhodná".

Pozri si môj profil

Barbora Idesová

Barbora tvorí. My drawings focus mainly on images of god-like and animal-like beings, who are often more human than humans themselves. Rather than refering to a particular...

Pozri si môj profil

Dlhopolček Peter

Grafický dizajnér, vytvarník a streetart umelec, ktorý pôsobí v Žiline.Je absolventom školy užitkového výtvarníctva v Kremnici.Pracoval v ateliéri akademického...

Pozri si môj profil

Lucc

Pozri si môj profil

Monika Vrancová

Absolvovala grafiku a experimentálnu tvorbu na Fakulte umení v Košiciach. Zaujíma sa najmä o maľbu a grafiku a jej tvorba v sebe spája princípy oboch výtvarných...

Pozri si môj profil

1 2 3

SPOJ SA S NAŠOU KOMUNITOU

BLOG

31.01.2013 15:40

Rozhovor s Radom Repickým

Rado Repický je výtvarník oddaný umeniu celým srdcom a dušou. Charakterizuje ho ľahkosť v prístupe k tvorbe, už počas školy bolo jeho krédom, že "talent snahou nenahradíš". Prinášame vám s ním rozhovor v ktorom sa rozrozprával o svojej tvorbe a živote.

Viac >>

 

19.01.2018 09:38

Ako funguje sieťotlač

História sieťotlače siaha hloboko niekoľko storočí späť do Číny. Sietotlač vo výtvarnom umení najviac preslávil pop artový umelec Andy Warhol. Napriek tomu že sieťotlač je grafická technika, využíva sa hlavne ako priemyselná technológia.

Viac >>

MÁŠ DOBRÝ NÁPAD NA TRIČKO?

Pridať návrh

YAXPLUS ONLINE

newsletter

KONTAKT

SK:+421 911 806 221
info@yaxplus.com
všetky údaje

TatraPay
PayPal Diners club
Discover Maestro MasterCard Visa Electron Visa


ČO JE YAXPLUS?

Yaxplus má ambíciu inšpirovať ľudí, aby tvorili unikátne a kreatívne návrhy na tričkách. Vytvára priestor pre tvorivé osobnosti na prezentáciu a podporuje umeleckú komunitu. Staň sa súčasťou našej umeleckej komunity a nos tričko s tvojim obľúbeným návrhom. Nakupuj, hlasuj a objavuj originálne tričká.


MÁŠ SKVELÝ NÁVRH NA TRIČKO?

Autor najlepšieho návrhu má šancu priebežne počas roka vyhrať 80 €. Stačí ak zaradíš svoj návrh do hlasovania. Ak vyhráš, získaš odmenu a tiež možnosť prezentovať sa na našej stránke.


PRIPOJ SA K NAŠEJ KOMUNITE

Pripoj sa ku komunite a zahlasuj za svoj návrh, ktorý sa ti páči. Zároveň ťa budeme nadšene informovať o nových návrhoch a špeciálných ponukách.